Mariusz Marcyniak chwali organizację Orlikowej Ligi Mistrzów (video)

Siatkarz PGE Skry Mariusz Marcyniak chwali organizację Orlikowej Ligi Mistrzów. Cieszy się, że to właśnie PGE Skra i Akademia Siatkówki są partnerami turnieju.

Finał Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców zaplanowany jest na początek września 2016 roku. Osiem drużyn będzie rywalizowało na boiskach w Bełchatowie. Młodzi zawodnicy będą mieli okazję nie tylko sprawdzić się na tle swoich rówieśników, ale także spotkać z siatkarzami PGE Skry Bełchatów.

Finału na pewno nie mogę się już doczekać gimnazjaliści, ale nie tylko oni. Jak powiedział nam Mariusz Marcyniak, sam z ciekawością obejrzy mecze finałowe i sprawdzi, na jakim poziomie młodzież gra w siatkówkę:

To bardzo fajna inicjatywa z tego względu, że można tam wyłapać naprawdę fajne dzieciaki, które może w przyszłości będą stanowić o sile polskiej siatkówki. Jest to dla nich szansa na pokazanie się, na pewno też podłapią ducha rywalizacji. Fajnie, że my współpracujemy przy tworzeniu tego projektu. Myślę, że dla nich też to jest fajna sprawa, że Skra Bełchatów ingeruje w ten turniej i mogą pod tym szyldem rywalizować. Czekam na wrzesień, sam jestem ciekawy i chętnie zobaczę, jaki poziom siatkówki prezentują dzieciaki.

Media

Mariusz Marcyniak chwali organizację Orlikowej Ligi Mistrzów

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy