(Orlikowa) Liga Mistrzów w Atlas Arenie

Już za kilka dni Atlas Arena w Łodzi wypełni się siatkarskimi gwiazdami. Na boisku zaprezentują się zawodnicy PGE Skry Bełchatów i Azimut Modena, a na trybunach zasiądą uczestnicy Orlikowej Ligi Mistrzów z finalistami rozgrywek na czele.

 

We wtorek o godzinie 17:30 PGE Skra Bełchatów rozpocznie swój pojedynek w siatkarskiej Lidzie Mistrzów. Rywalem żółto-czarnych będzie wicelider włoskiej Serie A. Uczestnicy Orlikowej Ligi Mistrzów będą mogli podpatrzeć siatkarskie zagrania od takich zawodników jak Mariusz Wlazły, Srećko Lisinac i Artur Szalpuk czy Earvin N'Gapeth, Maxwell Holt i Matteo Pianno z włoskiej Modeny.

Żółto-czarni mogą liczyć na ogromne wsparcie ze strony młodych zawodniczek i zawodników z całego województwa łódzkiego. Na trybunach zasiądzie aż 674 uczestników naszych rozgrywek, którzy swoim dopingiem pomogą odnieść zwycięstwo nad włoskim zespołem.

Tak jak siatkarze bełchatowskiego zespołu kibicowali najmłodszym podczas wrześniowego finału Orlikowej Ligi Mistrzów, tak teraz oni liczą na ich głośny i energetyczny doping!

Uwaga uczestnicy Orlikowej Ligi Mistrzów! Siatkarze PGE Skry obserwowali wasze zmagania i wspierali was ubrani w klubowe barwy. Podczas wtorkowego meczu obowiązują żółte i czarne kolory! Najciekawiej ubrani kibice na pewno nie umkną uwadze naszych fotoreporterów. Mile widziane są flagi i transparenty. Pokażcie, skąd do nas przyjechaliście! Niech waszą kreatywność, oprócz naszej kamery, dojrzą również zawodnicy obu zespołów. Kiedy już będziecie widoczni postarajcie się, aby siatkarze was usłyszeli!

Do zobaczenia już we wtorek!

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy