Tak było w tamtym roku! (video)

624 uczestników, 65 drużyn, 50 trenerów, 39 szkół, 30 gmin, 19 powiatów, 22 turnieje eliminacyjne, 109 rozegranych meczów oraz wielki finał w Bełchatowie. Tak wspominamy ubiegłoroczną edycję Orlikowej Ligi Mistrzów. Już niedługo rozpoczną się zgłoszenia do kolejnej edycji zawodów.

 

Zeszłoroczne rozgrywki cieszyły się dużą popularnością. W turnieju wzięło udział 38 drużyn dziewcząt i 27 drużyn chłopców. Mamy ogromną nadzieję, że IX edycja Orlikowej Ligi Mistrzów spotka się z takim samym, a nawet jeszcze większym zainteresowaniem.

Zespoły, które od kwietnia do września ubiegłego roku przeszły wszystkie etapy: gminny, powiatowy i międzypowiatowy, zameldowały się w finale rozgrywek w Bełchatowie. Zespoły dziewcząt i chłopców rywalizowały o miano najlepszych w województwie łódzkim. Wśród dziewcząt ten tytuł wywalczyły reprezentantki Publicznego Gimnazjum Nr 5 w Zduńskiej Woli, a wśród chłopców drużyna reprezentująca Gimnazjum w Przygłowie. W niecodziennej dla siebie roli kibiców, zmagania gimnazjalistów oglądali siatkarze PGE Skry Bełchatów.

Udział wszystkich 65 drużyn w rozgrywkach został doceniony. Oprócz pamiątkowych dyplomów, uczestnicy otrzymali vouchery na mecz siatkarskiej Ligi Mistrzów. 20 grudnia 2016 roku siatkarze PGE Skry Bełchatów w meczu z Azimut Modena w łódzkiej Atlas Arenie mogli liczyć na wsparcie blisko 700 uczestników Orlikowej Ligi Mistrzów.

Tegoroczna edycja rozgrywek zbliża się wielkimi krokami. Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane będą od 15 kwietnia 2017 roku do 30 kwietnia 2017 roku, na takiej samej zasadzie jak w ubiegłym roku. Szczegóły w Regulaminie rozgrywek.

Wszystkich zainteresowanych, a także tych, którzy nie są jeszcze przekonani do udziału w Turnieju, zachęcamy do zobaczenia jak finał Orlikowej Ligi Mistrzów wyglądał w tamtym roku!

Media

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy