Dziękujemy za zgłoszenia!

Zakończyliśmy przyjmowanie i weryfikację zgłoszeń do Orlikowej Ligi Mistrzów województwa łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców 2017! Dziękujemy za duże zainteresowanie!

 

 

W tegorocznej edycji Orlikowej Ligi Mistrzów wezmą udział przedstawiciele 17 powiatów: bełchatowskiego, brzezińskiego, kutnowskiego, łowickiego, łódzkiego wschodniego, pajęczańskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, rawskiego, sieradzkiego, tomaszowskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego, zduńskowolskiego, zgierskiego, Łodzi oraz Piotrkowa Trybunalskiego.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 70 grup, w tym 36 drużyn dziewcząt i 34 drużyny chłopców.

Etap gminny w rywalizacji dziewcząt odbędzie się w Bełchatowie (3 drużyny), Strzelcach (2 drużyny), Radomsku (2 drużyny), Przedborzu (6 drużyn), Goszczanowie (2 drużyny), Zduńskiej Woli (2 drużyny) oraz Łodzi (4 drużyny) i potrwa do 19 maja. Drużyny z pozostałych zgłoszonych gmin przechodzą automatycznie do kolejnego etapu!

Etap gminny w rywalizacji chłopców odbędzie się w Bełchatowie (3 drużyny), Strzelcach (3 drużyny) Przedborzu (5 drużyn), Goszczanowie (2 drużyny), Piotrkowie Trybunalskim (3 drużyny) oraz Łodzi (2 drużyny) i potrwa do 19 maja. Drużyny z pozostałych zgłoszonych gmin przechodzą automatycznie do kolejnego etapu!

Z trenerami drużyn, które rywalizację rozpoczną od etapu gminnego, skontaktujemy się mailowo i telefonicznie.

Kolejny etap – powiatowy, odbędzie się w terminie 24.05.17.r – 7.06.17r. Miejsca i dokładne terminy rozgrywek podane zostaną na stronie internetowej po zakończeniu etapu gminnego.

W załączeniu lista wszystkich zakwalifikowanych drużyn.

Pobierz załącznik:

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy