Mariusz Wlazły i Marcin Janusz potwierdzają swoją obecność na finale OLM! (video)

Siatkarze PGE Skry Bełchatów gościli na turniejach Orlikowej Ligi Mistrzów w poprzednich latach. Nie zabraknie ich również podczas tegorocznej edycji. Swoją obecność zapowiadają Mariusz Wlazły i Marcin Janusz.


Finał Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców zaplanowany jest na sobotę 9 września 2017 roku. Osiem drużyn będzie rywalizowało na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie. Młodzi zawodnicy będą mieli okazję nie tylko sprawdzić się na tle swoich rówieśników, ale także spotkać z siatkarzami PGE Skry Bełchatów.

Mariusz Wlazły cieszy się, że obecnie młodzież ma więcej możliwości, aby rozwijać swoje sportowe pasje:

W naszych czasach młodości nie było orlików, nie było boisk, które były przystosowane do rożnych sportów. Pamiętam, że u mnie było boisko do piłki ręcznej z asfaltową nawierzchnią i metalowymi bramkami, więc można było sobie zrobić krzywdę, a nie rozwijać się sportowo. Obecnie mamy dużo boisk z fajną nawierzchnią i myślę, że należy się cieszyć, bo dzieci mają możliwości do rozwoju sportowego. Oczywiście jeśli tylko chcą i widzą w tym potrzebę. Mam nadzieję, że coraz więcej dzieci będzie widziało potrzebę wychodzenia z domu i zażywania sportu.

Marcin Janusz zwraca uwagę, że młodzież powinna korzystać z takich inicjatyw:

Jak byłem mały to raczej to nie było zorganizowane jakoś odgórnie, tylko wspólnie wraz ze znajomymi spotykaliśmy się, żeby poodbijać piłkę na trzepaku. Nie było to tak fajnie zorganizowane jak jest teraz. Dzieci mają dużo szczęścia, że jest ktoś kto chce to robić i to dla nich organizuje i dobrze by było, gdyby z tego korzystały.

Siatkarze PGE Skry będą wspierać 9 września finalistów turnieju, liczymy również na Waszą obecność!

Media

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy