Zduńska Wola gościnnie w Bełchatowie

Od dzisiaj do jutra będziemy gościć w Bełchatowie zwycięzców Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej. Dziewczęta i chłopcy z Publicznego Gimnazjum Nr 5 w Zduńskiej Woli przyjadą do naszego miasta? autokarem, którym na mecze ligowe podróżuje PGE Skra!

 

 

Przypomnijmy, że uczniowie ze Zduńskiej Woli, jako zwycięzcy OLM*, wezmą udział w konsultacjach szkoleniowych, które w tej edycji rozgrywek przewidział organizator ? Zarząd Województwa Łódzkiego.

Wizyta w Bełchatowie rozpocznie się od zwiedzenia ekspozycji PGE Giganty Mocy, następnie młodzi adepci siatkówki zasiądą na trybunach podczas meczu bełchatowskiej drużyny z Treflem Gdańsk. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach PlusLigi. Po meczu na naszych gości czeka niespodzianka!

Na czwartek zaplanowane zostało skorzystanie z atrakcji ośrodka Wawrzkowizna, zwiedzanie hali Energia, oglądanie treningu PGE Skry oraz spotkanie z siatkarzami i w końcu - zajęcia teoretyczne i praktyczne. Uczniowie poznają tajniki statystyki, dowiedzą się jak powinno wyglądać prawidłowe żywienie sportowców, zapoznają się z pracą fizjoterapeuty i będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności siatkarskich w hali, w której trenuje i gra ośmiokrotny mistrz Polski.

Szczegółowa relacja z konsultacji szkoleniowych już niedługo na naszej stronie!

 

*Zwycięzcą OLM w kategorii chłopców jest drużyna Publicznego Gimnazjum Nr 4 w Bełchatowie. Gimnazjaliści ze Zduńskiej Woli zajęli miejsce drugie. Pisaliśmy o tym tutaj.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy