Finaliści OLM na konsultacjach szkoleniowych w Bełchatowie (video)

Rozgrywki Orlikowej Ligi Mistrzów już za nami, ale emocje związane z ubiegłoroczną edycją nie zakończyły się wraz z ostatnim gwizdkiem 9 września. Na finalistów turnieju czekały listopadowe konsultacje, a wszyscy uczestnicy zawodów spotkają się raz jeszcze podczas wspólnego kibicowania PGE Skrze pod koniec stycznia.

 

Blisko 750 uczestników pojawi się 31 stycznia w łódzkiej Atlas Arenie i będzie wspierało bełchatowską drużynę w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Liczymy na energetyczny doping! Czekamy na Wasze zdjęcia z tego meczu ? opublikujemy wszystkie na naszej stronie.

Wśród kibiców na trybunach pojawią się uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Zduńskiej Woli: Karina Antoszczyk, Oliwia Bławicka, Natalia Borkowska, Aleksandra Jaros, Oliwia Laskowska, Aleksandra Jędrasik, Julia Sadowska, Aniela Szewczyk, Sara Szkilnik, Iga Zwolińska, Witold Kacperczyk, Bartek Klimaszewski, Daniel Michel, Michał Szkudlarek, Szymon Świniarski, Kajetan Wróblewski oraz Anna Danielska i Marta Michalska. To właśnie ci uczniowie mieli okazję spędzić dwa dni w Bełchatowie na konsultacjach szkoleniowych.

Zachęcamy do zobaczenia, jak zorganizowaliśmy im ten czas!

Media

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy