Harmonogram Orlikowej Ligi Mistrzów 2018

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Orlikowej Ligi Mistrzów. W ubiegłym roku rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywek.
Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane będą od 25 kwietnia do 9 maja, na takiej samej zasadzie jak w ubiegłym roku. Szczegóły w Regulaminie rozgrywek.

Rozgrywki na poziomie gminnym odbędą się w dniach od 14 do 23 maja, podczas których powinien zostać wyłoniony Mistrz Gminy.

Rozgrywki na poziomie powiatowym odbędą się od 28 maja do 10 czerwca, podczas których powinien zostać wyłoniony Mistrz Powiatu. Miejsca i dokładne terminy rozgrywania finałów powiatowych podane zostaną na stronie internetowej do 27 maja.

Rozgrywki na poziomie międzypowiatowym odbędą się od 13 do 30 czerwca. Miejsca i dokładne terminy rozgrywania finałów międzypowiatowych podane zostaną na stronie internetowej do 12 czerwca.

Finał wojewódzki odbędzie się w okresie 1 września ? 30 września w Bełchatowie. Dokładna data rozegrania finału wojewódzkiego podana zostanie do 31 sierpnia na stronie internetowej.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy