Dziękujemy za zgłoszenia!

Zakończyliśmy przyjmowanie i weryfikację zgłoszeń do Orlikowej Ligi Mistrzów województwa łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców 2018! Dziękujemy za duże zainteresowanie!

W tegorocznej edycji Orlikowej Ligi Mistrzów wezmą udział przedstawiciele 15 powiatów: bełchatowskiego, brzezińskiego, kutnowskiego, łowickiego, łódzkiego wschodniego, pajęczańskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, rawskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego, zduńskowolskiego, zgierskiego, Łodzi oraz Piotrkowa Trybunalskiego.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 82 grupy, w tym 46 drużyn dziewcząt i 36 drużyn chłopców.

Etap gminny w rywalizacji dziewcząt odbędzie się w Bełchatowie (2 drużyny), Strzelcach (2 drużyny), Domaniewicach (2 drużyny), Sulejowie (2 drużyny), Przedborzu (8 drużyn), Radomsku (2 drużyny), Strzelcach Małych (3 drużyny) oraz Łodzi (6 drużyn) i potrwa do 23 maja. Drużyny z pozostałych zgłoszonych gmin przechodzą automatycznie do kolejnego etapu!

Etap gminny w rywalizacji chłopców odbędzie się w Bełchatowie (3 drużyny), Strzelcach (2 drużyny), Przedborzu (5 drużyn), Strzelcach Małych (3 drużyny), Zduńskiej Woli (2 drużyny) oraz Piotrkowie Trybunalskim (4 drużyny) i potrwa do 23 maja. Drużyny z pozostałych zgłoszonych gmin przechodzą automatycznie do kolejnego etapu!

Z trenerami drużyn, które rywalizację rozpoczną od etapu gminnego, skontaktujemy się mailowo i telefonicznie.

Kolejny etap ? powiatowy, odbędzie się w terminie 28.05.18.r ? 10.06.18r. Miejsca i dokładne terminy rozgrywek podane zostaną na stronie internetowej po zakończeniu etapu gminnego.

W załączeniu lista wszystkich zakwalifikowanych drużyn.

Pobierz załącznik:

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy