Żychlin ponownie zagra w finale

19 czerwca w Żychlinie rozegrany został półfinał dziewcząt Orlikowej Ligi Mistrzów. Po raz kolejny w finale rozgrywek zameldowały się dziewczęta z miejscowego gimnazjum.

O awans do wrześniowego finału walczyły drużyny z Gimnazjum w Żychlinie i Szkoły Podstawowej w Domaniewicach. Z przyczyn losowych na turniej nie dojechały drużyny ze Szkoły Podstawowej w Jeżowie i Szkoły Podstawowej w Rawie Mazowieckiej.

Dziewczęta, korzystając z ładnej pogody, zdecydowały się na grę do trzech wygranych setów. Rywalizacja okazała się tak zacięta, że o końcowym wyniku zadecydował dopiero tie-break.

Żychlin ? Domaniewice 3:2 (20:25, 22:25, 25:23, 25:21, 15:7)

 

Składy drużyn:

Gimnazjum w Żychlinie: Julia Białkowska, Aleksandra Jagniatkowska, Klaudia Krysiak, Amelia Urbańska, Natalia Kubiak, Ewelina Misztal, Marcelina Lewandowska, Patrycja Kunikowska, Patrycja Owsik, Julia Felczak. Trener: Tomasz Maciak

Szkoła Podstawowa w Domaniewicach: Gabriela Kaczmarek, Julia Koper, Kinga Stopczyk, Weronika Golan, Weronika Konecka, Kinga Białek, Natalia Baleja. Trener: Arkadiusz Stajuda / Grzegorz Czajka

Bardzo dziękujemy dyrekcji Gimnazjum w Żychlinie Panu Łukaszowi Antczakowi za udostępnienie orlika, a także pracownikom szkoły za pomoc w organizacji turnieju.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy