Dziewczęta z Łodzi meldują się w finale

W ostatnim półfinale w rywalizacji dziewcząt spotkać miało się trzy reprezentacje. Z przyczyn losowych na turnieju nie pojawiły się siatkarski UMKS Tuszyn. O awans do finału walczyły uczennice z Gimnazjum Nr 35 w Łodzi i Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bełchatowie.

Gimnazjalistki spotkały się już podczas ubiegłorocznego finału, wtedy to lepsze okazały się bełchatowianki ? w meczu o brąz pokonały podopieczne Ewy Żebrowskiej-Zych 2:0. Tym razem jednak górą były uczennice z Łodzi.

Bełchatów ? Łódź 0:2 (12:25, 19:25)

Składy drużyn:

Gimnazjum Nr 35 w Łodzi: Barbara Niewiadomska, Julia Jęcek, Nikola Krawczyk, Wiktoria Cieślak, Katarzyna Białek, Martyna Wójtowicz, Katarzyna Płaczek, Weronika Krzyczkowska, Klaudia Nowak, Julia Wenerska, Joanna Jasiaczek. Trener: Ewa Żebrowska-Zych / Zbigniew Skupień

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bełchatowie: Maria Florczyk, Natalia Jarzębska, Julia Dziedziczak, Zuzanna Materka, Agata Sadzińska, Magdalena Kurdek, Natalia Placek, Weronika Sęk. Trener: Irena Molenda

Bardzo dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie Pani Agnieszce Ludwiczak-Maszewskiej za udostępnienie orlika, a także pracownikom szkoły za pomoc w organizacji turnieju.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy