Konsultacje szkoleniowe dla zwycięzców OLM

Po raz kolejny organizator główny Orlikowej Ligi Mistrzów, czyli Zarząd Województwa Łódzkiego, przewidział organizację konsultacji szkoleniowych dla zawodników i zawodniczek biorących udział w rozgrywkach w sportach drużynowych. Najlepsze drużyny tegorocznej edycji Orlikowej Ligi Mistrzów WŁ w piłce siatkowej spędzą w Bełchatowie dwa dni wypełnione nie tylko siatkarskimi atrakcjami.

Konsultacje szkoleniowe w dyscyplinie siatkówka przewidziane są dla drużyn, które wygrały X edycję OLM: reprezentacji SP Nr 12 w Zduńskiej Woli i uczniów SP Nr 12 w Bełchatowie.

Już dzisiaj w Bełchatowie będziemy gościć uczniów i opiekunów obu zespołów. Wizyta w Bełchatowie rozpocznie się od poczęstunku w hali Energia oraz spotkania z pracownikami klubu, następnie młodzi adepci siatkówki zasiądą na trybunach podczas meczu bełchatowskiej drużyny z Asseco Resovią Rzeszów. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach PlusLigi. Po meczu na naszych gości czeka niespodzianka!

Na czwartek zaplanowane zostało rozwikłanie zagadek w dwóch bełchatowskich Escape Roomach oraz zmagania na ściance wspinaczkowej. Później przyjdzie czas na garść teoretycznych informacji ? zajęcia ze statystykiem i kierownikiem zespołu PGE Skry Dominikiem Posmykiem oraz prelekcja dietetyka Urszuli Somow. Podczas konsultacji nie może zabraknąć treningu z trenerem drugiego zespołu PGE Skry Radosławem Kolankiem. Na koniec wizyty młodzi adepci siatkówki obejrzą trening Mistrzów Polski, a następnie spotkają się z fizjoterapeutami żółto-czarnych.

Szczegółowa relacja z konsultacji szkoleniowych już niedługo na naszej stronie!

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy