Voucher OLM 2018 - informacja

Informacja dla trenerów drużyn biorących udział w rozgrywkach Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców 2018.

Informujemy wszystkich uczestników Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców 2018, że na podane w zgłoszeniach adresy mailowe trenerów, została przesłana wiadomość o wymianie otrzymanego vouchera na bilety na mecz PGE Skry Bełchatów.

Prosimy o zapoznanie się. Ewentualne dodatkowe pytania prosimy kierować na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Uczestnicy OLM 2018 uczestniczyć będą w meczu rozgrywanym w ramach Ligi Mistrzów: PGE Skra Bełchatów ? Cucine Lube Civitanova. Spotkanie to odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 18:00 w Atlas Arenie w Łodzi.

 

W sprzedaży są już dostępne bilety na ten mecz.

Wejściówki można nabyć w kilku kategoriach cenowych: 19, 39, 69, 89 zł. Istnieje również możliwość zakupu biletów ulgowych w cenie 10, 29 zł (miejsca dotyczą sektorów za 19, 39 zł) przysługują dzieciom, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom. Ponadto posiadacze karnetów mogą nabyć wejściówki w promocyjnej cenie -50%. Ich sprzedaż odbywa się za okazaniem karnetu i dotyczy jedynie naszych punktów w Bełchatowie.

Kibice mogą również zakupić bilety w korzystnym Pakiecie Rodzinnym (2 + 1 gratis, a każdy następny bilet -50% taniej, dla maksymalnie 5-osobowej rodziny). Zakup pakietu jest możliwy internetowo oraz w punktach stacjonarnych. Pakiety można zakupić w kategoriach cenowych 19, 39 zł.

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku i opiekuna dostępne są w łącznej cenie 10 zł.

Punkty sprzedaży biletów:
- Oficjalny Sklep PGE Skry w hali Energia (poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00)
- Wyspa PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 14:00 - 18:00, niedziela handlowa 11:00 - 18:00)
- Centrum Biletów Atlas Areny
- Salony Empik
- Online za pośrednictwem eBilet.pl

Bilety będzie można zakupić również w sobotę podczas meczu z Jastrzębskim Węglem przed Oficjalnym Sklepem Kibica PGE Skry.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy