(Orlikowa) Liga Mistrzów w Atlas Arenie

Już za kilka dni Atlas Arena w Łodzi wypełni się siatkarskimi gwiazdami. Na boisku zaprezentują się zawodnicy PGE Skry Bełchatów i Cucine Lube Civitanova, a na trybunach zasiądą uczestnicy Orlikowej Ligi Mistrzów.

W środę o godzinie 18:00 PGE Skra zagra z Cucine Lube w ramach pierwszego meczu półfinałowego Ligi Mistrzów. To ogromne wydarzenie nie tylko dla siatkarzy mistrzów Polski, ale również dla kibiców. Uczestnicy Orlikowej Ligi Mistrzów będą mogli podpatrzeć siatkarskie zagrania od takich zawodników jak Mariusz Wlazły, Milad Ebadipour i Jakub Kochanowski czy Osmany Juantorena, Bruno Rezende i Robertlandy Simon z włoskiego Lube.

Żółto-czarni mogą liczyć na ogromne wsparcie ze strony młodych zawodniczek i zawodników z całego województwa łódzkiego. Na trybunach zasiądzie blisko tysiąc uczestników i kibiców naszych rozgrywek, którzy swoim dopingiem pomogą odnieść zwycięstwo nad włoskim zespołem.

Tak jak siatkarze bełchatowskiego zespołu kibicowali najmłodszym podczas wrześniowego finału Orlikowej Ligi Mistrzów, tak teraz oni liczą na ich głośny i energetyczny doping!

Uwaga uczestnicy Orlikowej Ligi Mistrzów! Siatkarze PGE Skry obserwowali wasze zmagania i wspierali was ubrani w klubowe barwy. Podczas środowego meczu obowiązują żółte i czarne kolory! Najciekawiej ubrani kibice na pewno nie umkną uwadze naszych fotoreporterów. Mile widziane są flagi i transparenty. Pokażcie, skąd do nas przyjechaliście! Niech waszą kreatywność, oprócz naszej kamery, dojrzą również zawodnicy obu zespołów. Kiedy już będziecie widoczni postarajcie się, aby siatkarze was usłyszeli!

Do zobaczenia już w środę!

 

W sprzedaży są jeszcze dostępne bilety na ten mecz.

Wejściówki można nabyć w kilku kategoriach cenowych: 19, 39, 69, 89 zł. Istnieje również możliwość zakupu biletów ulgowych w cenie 10, 29 zł (miejsca dotyczą sektorów za 19, 39 zł) przysługują dzieciom, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom. Ponadto posiadacze karnetów mogą nabyć wejściówki w promocyjnej cenie -50%. Ich sprzedaż odbywa się za okazaniem karnetu i dotyczy jedynie naszych punktów w Bełchatowie.

Kibice mogą również zakupić bilety w korzystnym Pakiecie Rodzinnym (2 + 1 gratis, a każdy następny bilet -50% taniej, dla maksymalnie 5-osobowej rodziny). Zakup pakietu jest możliwy internetowo oraz w punktach stacjonarnych. Pakiety można zakupić w kategoriach cenowych 19, 39 zł.

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku i opiekuna dostępne są w łącznej cenie 10 zł.

Punkty sprzedaży biletów:
- Oficjalny Sklep PGE Skry w hali Energia (poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00)
- Wyspa PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 14:00 - 18:00, niedziela handlowa 11:00 - 18:00)
- Centrum Biletów Atlas Areny
- Salony Empik
- Online za pośrednictwem eBilet.pl (kup bilet)

Bilety będzie można zakupić również w sobotę podczas meczu z Jastrzębskim Węglem przed Oficjalnym Sklepem Kibica PGE Skry. Na to spotkanie również zostały ostatnie bilety (kup bilet).

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy