Trzecie, gładkie zwycięstwo SKRY.

Kadeci pokonują w swoim trzecim spotkaniu finału wojewódzkiego zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki 3:0 (21,15,19).

Dzisiejszy przeciwnik był w stanie nawiązać walkę tylko w pierwszym secie, w którym to nasi zawodnicy popełniali dużo błędów na zagrywce i często mylili się w ataku.

Widoczne było rozluźnienie wśród naszych siatkarzy, co przekładało się na niezbyt ciekawe widowisko. Drużyna z Tomaszowa nie potrafiła jednak wykorzystać chwilowo słabszej dyspozycji gospodarzy konsekwencją czego, set pierwszy padł łupem Skry 25:21. Sety drugi i trzeci, to już popis gry zawodników z Bełchatowa. Mocna zagrywka z naszej strony odrzucała przeciwnika od siatki, co powodowało dobrą grę w bloku i obronie. Kilka udanych kontrataków i siatkarze z Tomaszowa nie byli już w stanie zagrozić naszym zawodnikom, o czym świadczy już sam wynik spotkania.

Jutro na zakończenie finału SKRA Bełchatów zmierzy się z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem w tym turnieju Wifamą Łódź. Początek Spotkania o godzinie 15:00.