Bełchatów - Łódź 2:0 na inaugurację sezonu siatkarskiego.

W ubiegły weekend, swoje rozgrywki zainaugurowały zespoły młodzieżowe SKRY Bełchatów. Zespół Kadetek, rocznik 94/95 prowadzony przez Beatę Kuligowską i Piotra Cyniaka pokonał na wyjeździe MKS 16 Łódź 3:0.

W niedzielę, na własnym parkiecie juniorzy SKRY II Bełchatów prowadzeni przez Roberta Brzozowskiego pokonali 3:1 AKS WSS Łódź.

W najbliższy weekend zainaugurują swoje rozgrywki między innymi zawodnicy Młodej Ligi. Zespół prowadzony przez Sławomira Augustyniaka i Marka Kwiecińskiego zmierzy się Z FARTEM Kielce. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 2.X.2010 roku o godzinie 17:00 w hali Energia w Bełchatowie. Bezpośrednią transmisję internetową na żywo przeprowadzi firma "Dębowski Sport Media".

Pierwszego października (piątek) swój drugi mecz zagrają Kadetki SKRY prowadzone przez Kuligowską i Cyniaka. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 17:00 w I LO w Bełchatowie. W sobotę, natomiast na mecz inauguracyjny III Ligi Wojewódzkiej Mężczyzn pojadą podopieczni Roberta Brzozowskiego i Marka Kwiecińskiego, którzy zagrają w Zduńskiej Woli. Do Zduńskiej Woli w niedzielę pojadą ponownie zawodnicy Roberta Brzozowskiego by rozegrać spotkanie drugiej kolejki o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego Juniorów. Również w niedzielę, zostanie rozegrane pierwsze spotkanie przez Juniorki których trenerem jest Piotr Narejko. Mecz zaplanowany jest na godzinę 10:00 w hali sportowej przy PG 3 (os. Dolnośląskie, SP 10).

Ostatni mecz tego tygodnia został przełożony na środę 6 października. Juniorzy SKRY I Bełchatów, prowadzeni przez Marka Kwiecińskiego, zagrają z Wikingiem Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w hali sportowej przy PG 5 w Bełchatowie o godzinie 19:00 (os. Przytorze SP 13).

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki siatkowej na mecze zespołów młodzieżowych. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy