Zwycięstwo nad Volleyem.

W minioną środę, juniorzy trenera Kwiecińskiego rozegrali przełożony mecz z niedzieli. Rywalem byli zawodnicy z Volley 5 Piotrków Trybunalski. Mecz ten jak i pozostałe pozostawiał wiele do życzenia, co do jakości gry naszych zawodników.

Od początku pierwszego seta mnożyły się błędy. Zaczęliśmy od stanu 9-3 dla przeciwnika. Dalej mozolna gra i odbudowywanie wyniku. Przy stanie 19-19 wreszcie doszliśmy rywala. Gra punkt za punkt i mocniejsze nerwy w końcówce dały wygraną do 28.
Druga partia miała już inny przebieg , od początku zdobyliśmy przewagę i gra układała się dużo lepiej. Wygrywamy pewnie do 20, szczególnie po dobrej zagrywce i bloku.
Trzeci set też bez historii, od połowy seta graliśmy z Bartkiem Cieślakiem i Mateuszem Mroczkowskim. Na środku Kostrzewskiego zastąpił Hernik. Wygrywamy tego seta do 18.
Całe spotkanie za trzy punkty. Podsumowując ten mecz, graliśmy w zupełnie innym zestawieniu. Na przyjęciu zagrał Ignatowski  i był to drugi mecz tego zawodnika na przyjęciu, grał też Molenda dla którego był to pierwszy mecz w tym sezonie w pełnym wymiarze. Nasza gra nie zachwyca ale podobno zwycięzców się nie sądzi. Dla mnie jako trenera zawsze można lepiej, ale to już takie skrzywienie jako byłego zawodnika. Ważne są trzy punkty.
W niedziele 07 listopada gramy mecz w Wieluniu i będzie to mecz ważny z powodu układu sił w naszej grupie. Godzinę spotkania wyznaczono na 18.00. Spotkanie zostanie rozegrane przy ulicy Częstochowskiej w Wieluniu.

EKS "SKRA" Bełchatów - VOLLEY 5 Piotrków Trybunalski    3-0  ( 28,20,18 )

Skład Skry : Tokarczyk 1, Górski 16, Pacholak 11, Molenda 9, Ignatowski 12, Kostrzewski 2, Kapuściński - libero
oraz Cieślak 1, Mroczkowski 1, Hernik 1.