Gimnazjum w Przygłowie zwycięzcą pierwszego półfinału! (galeria)

Od godziny 10:00 na boisku przy Gimnazjum Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w pierwszym półfinale OLM w kategorii chłopców rywalizowały trzy drużyny: reprezentanci Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatów piotrkowskiego i radomszczańskiego.

 

Awans do finału wywalczyła drużyna chłopców z Gimnazjum w Przygłowie z siedzibą we Włodzimierzowie. Podopieczni Łukasza Nojka wygrali dwa mecze, tracąc tylko jednego seta. Drugie miejsce zajęła drużyna Volley 5 z Piotrkowa Trybunalskiego, a trzecie drużyna Publicznego Gimnazjum w Gomunicach.

Zawodom przyglądał się trener Młodej Ligi PGE Skry Bełchatów Radosław Kolanek:

Poziom tego turnieju jest zdecydowanie wyższy niż we wcześniejszych etapach. Nie wszystkie zespoły miałem do tej pory okazję zobaczyć, ale te, które tutaj są, na pewno prezentują ciekawszą siatkówkę. Są elementy ataku z drugiej linii, chłopcy skaczą do bloku, zagrywka jest bardziej agresywna, kierowana niekiedy w pewne strefy.

Volley 5 Piotrków Trybunalski - Gimnazjum w Przygłowie 1:2 (26:24, 16:25, 13:15)
Publiczne Gimnazjum w Gomunicach - Gimnazjum w Przygłowie 0:2 (19:25, 18:25)
Publiczne Gimnazjum w Gomunicach - Volley 5 Piotrków Trybunalski 1:2 (19:25, 25:13, 15:11)

Gimnazjum w Przygłowie w składzie: Jakub Rafke, Konrad Gawin, Michał Zawisza, Jakub Stanihauzer, Kacper Kotas, Szymon Zielonka, Kacper Purgał, Marcin Mazerant, Kacper Opala, Daniel Zielonka. Trener: Łukasz Nojek

Volley 5 Piotrków Trybunalski w składzie: Mikołaj Barabasz, Hubert Czapczyk, Łukasz Depa, Adam Fijałkowski, Maksymilian Gieszcz, Mikołaj Kałkowski, Daniel Piechura, Adam Piórkowski oraz Jakub Kulbat i Piotr Lewandowski. Trener: Jacek Kisiel

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach w składzie: Przemysław Barański, Bartłomiej Tkacz, Jakub Głowacki, Przemysław Gurazda, Adam Płomiński, Filip Barański, Krystian Kipigroch oraz Hubert Bereła, Damian Wilczak i Tomasz Flaszka. Trener: Dariusz Dyja

Wyróżniającymi się zawodnikami podczas dzisiejszego półfinału byli Bartłomiej Tkacz i Przemysław Barański z Gomunic, Hubert Czapczyk i Mikołaj Kołakowski z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Jakub Rafke, Kacper Kotas i Kacper Purgał z Przygłowa.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Gimnazjum Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim za udostępnienie orlika, a także wszystkim pracownikom szkoły oraz Panu Jackowi Kisielowi za pomoc w organizacji turnieju.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z turnieju.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy