piątek, 23 marca 2018 11:18

Trening Reprezentacji Polski Juniorów (galeria)

Radosław Kolanek, trener juniorów EKS Skra i PGE Skry II.

Powołanie juniorów Skry do kadry: Pracowaliśmy na to. Wiedziałem, że prędzej czy później ktoś po chłopaków się upomni. Nie zakładałem, że będą to aż cztery osoby. Cieszę się, że to się stało w tym momencie, aczkolwiek mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze możliwość pobyć ze sobą razem i dobrze przygotować się do finału mistrzostw Polski, bo on jest priorytetowy w tym momencie.

Mikołaj Sawicki: Jest liderem tego zespołu i nie ma co tego ukrywać. Jest to bardzo ofensywny przyjmujący, który robi olbrzymią różnicę na lewym skrzydle, do tego dokłada potężną zagrywkę. Jest pozytywną postacią tego zespołu.

Przemek Stąsiek: Jest ostoją w przyjęciu, obronie. Chłopak, który oddaje serce dla siatkówki i to, co robi, zostało nagrodzone.

Wiktor Nowak: Nasz wychowanek, z którym pracuję już czwarty rok. Jest w odpowiednim miejscu i czasie na ten moment i pokazał, że może grać na wysokim poziomie, jeśli chodzi o rozegranie. Miał epizody na tym najwyższym poziomie i wykorzystał swoją szansę. Mam nadzieję, że będzie miał okazję potwierdzić to też w reprezentacji. Oprócz dobrego rozegrania Wiktor dokłada silną zagrywkę.

Sebastian Adamczyk: Przy swoich możliwościach i przy swoim pozytywnym myśleniu może dużo zdziałać na środku siatki. Uważam, że na ten moment jest jednym z czołowych środkowych w Polsce w tym roczniku.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 377 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 marca 2018 11:56

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy