piątek, 01 lutego 2019 13:49

Przedszkoliada Tour w Bełchatowie i Piotrkowie (galeria, video)

24 stycznia w hali Energia w Bełchatowie i 30 stycznia w hali Relax w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się kolejne imprezy w ramach największego w Europie cyklu imprez dla przedszkolaków, czyli Orlen Przedszkoliada Tour 2019. W okresie styczeń-marzec odbędzie się ponad 70 imprez, w których udział weźmie około 15 000 przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl.

Instruktorom w zabawie w sport z najmłodszymi towarzyszyli nasi siatkarze oraz sportowcy z GKS Bełchatów, MUKS Bełchatów, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

EKS Skra Bełchatów reprezentowali Robert Węglewski, Szymon Pietrzak, Aleksander Antosiewicz, Mateusz Bak, Agata Sadzińska, Wiktoria Kaczyńska, Natalia Jarzębska, Klaudia Karch i Radosław Kolanek, a PGE Skrę Bełchatów: Patryk Czarnowski, Kamil Droszyński, Artur Szalpuk, Tomasz Pieczko, Robert Kaźmierczak i Dominik Posmyk.

Czerwony kangur niczym prawdziwy gospodarz dbał o dobre samopoczucie wszystkich uczestników imprezy. Towarzyszyli mu jego maskotko-przyjaciele: Pelikan oraz Play Doh. Wszyscy wspierali dzieci w ich wspaniałej, sportowej przygodzie. Wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangura i jego przyjaciół; dyplomy, medale i niespodzianki, które przygotowali partnerzy Orlen Przedszkoliada Tour 2019.

Źródło: Informacja prasowa Przedszkoliada.pl

Media

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 285 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 05 lutego 2019 13:59

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy